baslangic-logo-340x340

KAMPANYA

TÜM CİHAZLAR KONFİGURASYON

KURULUM ÜCRETİ 1000 TL

 

 

İnternet Dağıtım İşine Yeni Başlayacaklar İçin 4 Çeşit Paketimiz Bulunmaktadır.

Bu Paketlerden Bütçenize Ve Bulunduğunuz İl İlçe Kapasitesine Göre Alım Yapabilirsiniz.

Sistemleri Hazır Bir Şekilde Teslim Ediyoruz. Tüm Konfigürasyonlar Tarafımızdan Yapılmış Olarak teslim edilecektir.Hiç Bir ek ücret alınmayacaktır. Sistemi Kurduğunuzda Direkt olarak satış yapmaya başlayabilirsiniz. Eğer Yerinde Kurulum isterseniz.Ek Ücrete tabii olacaktır.

Kablosuz İnternet Hizmet Sağlayıcı Başlangıç Paketi Detayları

 • Kablosuz Internet Hizmet Sağlayıcılar için hazırlanmış olan ekonomik 500 Kullanıcıya kadar kullanılabilecek başlangıç paketidir.
 • Hizmet Sağlayıcının merkezi olarak yayın yaptığı planlarak hazırlanmış temsili pakettir.
 • Radius Manager ‘ın Son sürümü , SMS Modülü ve Loglama Çözümü ile birlikte müşterinize tek noktadan başlayarak istediğiniz kadar kullanıcı oluşturmanızı sağlamaktadır.
 • Proje içerisindeki anten ve cihazların bağlantı sınırlarına bağlıdır. RB1100AHx2 ve Anten kapasitelerinden kaynaklanmaktadır. ihtiyaç dahilinde RB1100 yerine CCR1016-12G yada CCR1036-12G-4S ürününe geçiş yapabilir ve kullanıcı sayısını arttırabilirsiniz.
 • Proje içerisindeki kullanmış olduğumuz antenler 5 Ghz yada 2.4 Ghz olarak tercih edebilir ve müşteri potansiyelinize yada kullanım alanına göre çözüm yapısını değiştirebilirsiniz.
 • 1 Adet sunucu tercih edilmesinin sebebi loglama ve Radius sunucularının farklı platformlarda çalışması planlanmıştır. Eğer yapınız 500 kullanıcıyı geçmeyecek bir şekilde ise iki sunucu yerine tek sunucu ve sanallaştırma çözümü kullanılarak ‘da sistem maliyeti bir miktar daha düşürülebilir.
 • Sistem yapısında müşteri kendi başına üyelik kayıdı oluşturabilir ve cep telefonu sms doğrulamasını gerçekleştirdikten sonra seçmiş olduğu hizmet paketi ile ilgili ödemeyi yaptıktan sonra kullanıma başlayabilir . panelinden hizmet durumunu, kullanım miktarını görüntüleyebilir.
 • Radius Manager ‘ın yeteneği sayesinde müşteriye vereceğiniz internet kontör kartlarını kullanarak paneline kredi yükleyebilir ve bu krediyi kullanarak internet paketlerini üst pakete geçirebilir yada süresini uzatabilir.
 • Aynı anda Sınırsız ayrı mikrotik yada farklı NAS ‘a bağlantı sağlayabilen bu ürün orta ölçekteki işetmelerin tercihindedir. Genellikle Oteller , Belediyeler yada Küçük Çaplı WISP firmaları kullanmaktadır.
 • Bu üründe aynı zamanda Online Aktivasyon ( IAS ) desteklidir.
 • Aynı Zamanda : CTS – Connection Tracking System ( Bağlantı izleme , takip servisleri aktiftir. ) denetleme ve loglama için uygundur.

Radius Manager Neler Yapabilir

Radius Manager ile Kullanıcı Yönetimi

Kullanıcı Yönetimi : Kablosuz İnternet Sağlayıcıları , Belediyeler , Açık alanda internet erişimi ihtiyacı olan noktalarda ,Tatil Köyü yada Ortak kullanımlı internet erişiminin ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda müşteri erişiminin tam denetimli olarak sağlanması hedeflenebilir.

Online Kullanıcı Denetimi : Tüm bağlı kullanıcıların takibi , Ne kadar trafik tüketimi gerçekleştirdiği gibi kontroller yapılabilir.

Kullanıcı Trafik Limitleme : Kullanıcının günlük , haftalık , Aylık , Yıllık tüketim miktarına göre limitleme yapabilir . ve kullanım erişim süresi sınırlandırabilirsiniz.

Kullanıcı Hız Limitlendirme : Kullanıcıya yada bir gruba özel internet erişimini sınırlandırabilir ve belirtilen hızın üstüne çıkması taleplerine anlık olarak olumlu yanıt vermesi sağlanabilir .

Paket Aşımında üst pakete yada alt pakete geçiş : Müşteriye tanımlanmış olan servis paketi ile ilgili trafik aşımı söz konusu olduğunda otomatik olarak alt paketten erişilmesi sağlanabilir . örn . 8 Mbit hat . Adil kullanım 25 GB. kullanıcı 25GB ‘ı aştıktan sonra 1 Mbit hat ile bağlanabilsin daha üstünde bağlantıyı ancak ay başındaki artıştan sonra yapabilsin gibi .

Kullanıcı Erişim Loglanması : Kullanıcı ne zaman ve ne kadar süre ile bağlantı yapmış hangi Hotspot Gateway ‘dan erişim gerçekleşmiş takip edebilir , yönetebilirsiniz.

Kullanıcı Engelleme / Sınırlandırma : Belirleyeceğiniz kullanıcı grubunun internet erişimini engelleyebilir yada belirli zaman dilimi içerisinde erişimine izin verebilirsiniz.

Reklam Sayfası gösterimi : Mikrotik Hotspot gateway ile birlikte kullanımında Radiusmanager ‘a login olan her kullanıcıya istediğiniz bir reklam sayfasını bir sefer yada periyodik olarak belirli sürelerde reklam gösterimi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturalandırma / Muhasebeleştirme : Radiusmanager ‘ın gelişmiş muhasebeleştirme esnekliği sayesinde müşterilerinize düzenli faturalandırma yapabilir , faturalandırma süreçlerini yönetebilir , süresi gelen ve ödenmeyen faturalara istinaden erişimini sonlandırabilirsiniz.

Online Aktivasyon : Müşterinin herhangi bir şekilde sizinle iletişime geçmeden doğrudan üyelik yapabilmesi ve gerekli bilgileri doldurduktan sonra internet erişimini gerçekleştirebilirsiniz. ( Lisansınız uygun olmalıdır )

Kart ile Kontörlü Çalışma : Radius Manager ‘ın üstün özelliklerinden biriside kart ile hesap aktivasyonu gerçekleştirme ; müşterilerinize vereceğiniz kontör kartının raporlanıp yazdırılmasını ve aynı zamanda bu kullanıcıların anlık olarak erişim gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.

bu yapı sayesinde kullanıcınız herhangi bir şekilde kartı sizden temin ettikten sonra arayüzünüz üzerinden üyelik işlemlerini gerçekleştirerek internet erişimini kartdaki limitlere göre kullanabilecektir.

 • Daha detaylı bilgi için yada sormak istediğiniz konularda bizlere : 0 850 346 95 60 nolu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Özel ihtiyaçlarınız yada teknik detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

 

Paket İçeriği
3 Adet AM-2G15-120 -( 2.4 Ghz) yada AM-5G19-120 ( 5 Ghz ) Sektör anten ( 120 derece )
3 Adet Rocket M5 yada 4 adet Rocket M2 Access Point
1 Adet Mikrotik RB1100Ahx2 ( 500 kullanıcıya kadar tavsiye ederiz )
1 Adet DELL T20 E3-1225v3 2x4G(8G) 2 x1TB(2TB) + Win7 – Loglama & Yönetim Sunucusu & Sanallaştırma ve Radius Manager Uygulama Sunucusu
Radius Manager CS ( Sınırsız Kullanıcı) Lisansı
Radius Manager SMS Modülü
Radius Manager Loglama Modülü (5651 )
Radius Manager Türkçe Dil Paketi
Mikrotik & Radius Manager Kurulumu , Paket Yapılandırılması